Letní tábor Expecto Patronum

Vyvěšeno: 5. 3. 2019 v 08:21
Card image cap

Ač do léta je ještě daleko, přijměte pozvání na letošní salesiánské letní tábory 2019. Tábor pro starší účastníky, je letos mimořádně až na konci srpna.

Kapacita tábora Expecto Patronum byla úspěšně naplněna. Případní další zájemci budou zařazeni jako náhradníci.

Expecto Patronum

Staň se i Ty na 10 dní součástí světa kde odvaha, čest a dobrota bojuje se lstí, zlobou a chamtivostí. Staň se i Ty součástí světa, kde pokud znáš správnou formuli, nic není nemožného. Pokud je ti 13 – 16 let a máš rád dobrodružství, neváhej a přihlas se na tento tábor.“ 

Tak zní anotace tábora pro starší kluky i holky ve věku 13 – 16 let a to v termínu 21. – 30. 8. 2019. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Jakuba Macoška.

Na táborech upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou. Cílem každého tábora je poskytnout nejen kvalitně strávený volný čas, ale také u každého účastníka podpořit osobnostní a sociální rozvoj. To vše prostřednictvím zážitkové pedagogiky, témátek, reflexí, workshopů a dalších programů, které jsou pravidelnou součástí každého našeho tábora. I proto je kapacita našich táborů omezena na max. 30 účastníků. Pořadí přihlášených se určuje na základě data odevzdání přihlášky.

Přihlášku včetně všech podstatných informací stáhnete zde.

Pro absolvování letního tábora je potřeba platné potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě vyplněné lékařem. Formulář ke stažení naleznete zde.

Na táboře platí Vnitřní řád střediska dostupný na stránkách střediska a Vnitřní řád táborových akcí dostupný zde.

Naše táborové týmy se na vaše ratolesti již teď těší!

Informace o táboru pro mladší (8 – 12 let) pak naleznete zde.

51 queries in 4,202 seconds. From 34.239.151.124