Letní tábor Tulsa

Vyvěšeno: 5. 3. 2019 v 08:53
Card image cap

Ač do léta je ještě daleko, přijměte pozvání na letošní salesiánské letní tábory 2019. Jako první proběhne o prázdninách tábor Tulsa – vesnice divokého západu.

Tulsa – vesnice divokého západu 

Nekonečné prérie, indiáni, kovbojové… a uprostřed toho všeho zdánlivě nudná vesnice Tulsa. Ale pozor! Zdání klame! První týden prázdnin se tu budou dít věci. Pokud je ti 8 až 12 let a nebojíš se dobrodružství, staň se i ty občanem Tulsy a zažij pravou atmosféru divokého západu.“

Tak zní anotace tábora pro mladší kluky i holky ve věku 8 – 12 let a to v termínu 30. 6. – 7. 7. 2019. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Václava Lipinského. 

Na táborech upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou. Cílem každého tábora je poskytnout nejen kvalitně strávený volný čas, ale také u každého účastníka podpořit osobnostní a sociální rozvoj. To vše prostřednictvím zážitkové pedagogiky, témátek, reflexí, workshopů a dalších programů, které jsou pravidelnou součástí každého našeho tábora. I proto je kapacita našich táborů omezena na max. 30 účastníků. Pořadí přihlášených se určuje na základě data odevzdání přihlášky.

Přihlášku včetně všech podstatných informací stáhnete zde.

Pro absolvování letního tábora je potřeba platné potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě vyplněné lékařem. Formulář ke stažení naleznete zde.

Na táboře platí Vnitřní řád střediska dostupný na stránkách střediska a Vnitřní řád táborových akcí dostupný zde.

Naše táborové týmy se na vaše ratolesti již teď těší!

Informace o táboru pro starší (13 – 16 let) pak naleznete zde

51 queries in 0,617 seconds. From 34.239.158.223