Tábory 2024

Vážení rodiče,
přijměte pozvání na letošní salesiánské letní tábory 2024. Již potřetí Vám rádi nabídneme tři tábory pro holky i kluky ve věku 3 – 7 let, 8 – 12 let a 13 – 16 let. Na jaká témata se mohou Vaše děti letos těšit?

El Inocente – “Vyraž s námi na letošní tábor až do dalekého Mexika. Kromě slunných pláží, skvělé mexické kuchyně a nezapomenutelných místních zvyků nás čeká také nejedno dobrodružství. Staň se součástí týmu odvážných vyšetřovatelů, bojuj proti zločinu a objevuj tajemství, která tě vtáhnou do světa plného napětí. Pokud je ti 13 – 16 let a výzvy ti nejsou cizí, neváhej a pojeď s námi!
Tak zní anotace tábora pro starší kluky i holky ve věku 13 – 16 let a to v termínu 5. – 14. 7. 2024. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Mgr. Jakuba Macoška.

Přihláška ke stažení zde.


(Ne)konečná hra – “Věci občas nejsou tak obyčejné, jak se zdají, a mohou tě dovést někam, kde jsi vůbec nechtěl/a. To ale neznamená, že je to špatně! Chceš poznat nové kamarády, nebojíš se výzev a je ti 8 – 12 let? Pojeď s námi na letní tábor a zažij sedmidenní dobrodružství, na které jen tak nezapomeneš.
Tak zní anotace tábora pro mladší kluky i holky ve věku 8 – 12 let a to v termínu 15. – 22. 7. 2024. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením Mgr. Terezy Lyčkové.

Přihláška ke stažení zde.

Pozn. Kapacita tohoto táboru je aktuálně naplněna. Případní další zájemci budou zařazeni na seznam náhradníků. 


Malošci Dona Bosca (příměstský tábor) – “V rámci letního příměstského tábora pro malošky se budeme snažit naplnit dny celodenními i půldenními výlety v Ostravě i okolí.  Děti se také mohou těšit na odpolední dílničky, kolektivní hry i závěrečné opékání s rodiči.
Tak zní anotace příměstského tábora pro nejmladší děti, kluky i holky ve věku 3 – 7 let a to v termínu 19. – 23. 8. 2024. Tábor proběhne ve středisku Don Bosco Ostrava, pod vedením hlavního vedoucí Bc. Terezie Červené.

Přihláška ke stažení zde.


Ohledně přijetí přihlášky či platby za letní tábor, Vás budou hlavní vedoucí emailem informovat. Pokud Vám potvrzení přijetí do čtrnácti dnů nedorazí, kontaktuje hlavního vedoucího (potvrzení zaplacení může dorazit později – výpis střediskového účtu není vedoucím automaticky k dispozici). S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit. Kapacita táborů je vzhledem k rodinnému charakteru omezena. Prosíme Vás o pečlivé přečtení informací v přihlášce, tak abychom předešli případným komplikacím.

Milí rodiče. Každý rok se snažíme udržovat účastnický poplatek na přijatelné úrovni. Kompletní náklady na realizaci a přípravu tábora však příjem z účastnických poplatků vždy výrazně převyšují. Pokud máte možnost přispět vyšší částkou, budeme za příspěvek ve formě sponzorské ceny vděční. Děkujeme.

Pevně věříme, že také letos tábory přispějí nejen ke kvalitně stráveným prázdninám, ale že v rámci táborů podpoříme osobnostní i sociální rozvoj každého z účastníků. Naše táborové týmy se na Vaše ratolesti již teď těší!


50 queries in 0,899 seconds. From 44.200.140.218