Prázdninový pobyt rodin Salaš

Vyvěšeno: 3. 8. 2020 v 09:04
Card image cap

V krásné zahrádce a ještě krásnějším domečku bydlel pejsek a kočička. Měli se moc rádi a jednoho dne se rozhodli, že si spolu upečou dort. Jenže zlý čaroděj nejen zaklel krále, ale také jim po zahradě rozfoukal všechny potřebné ingredience pro pečení…

Takto začalo dobrodružství, jehož se zúčastnili děti i rodiče díky letnímu pobytu na Salaši v Beskydech 7.7. – 12.7.2020.

Prázdninový pobyt byl opravdu pestrý, plný her, soutěží, tvoření, dobrého jídla (díky paní kuchařce) a kamarádství.

Zpestřením pobytu byl nejen táborák a opékání špekáčků, ale také výlet lanovkou Zbojník na Bílé. Zde jsme následně putovali po Pašerácké stezce, kde děti plnily různé úkoly a zdolávaly krkolomné překážky.

Dětem se podařilo osvobodit krále a napravit zlého čaroděje. Dokonce je oba pozvaly na společný maškarní disko večer, na který si děti vyráběly vlastní kostýmy.

Celkem se pobytu zúčastnilo 7 rodin s malými dětmi. Děkujeme všem, co na nás mysleli v modlitbách, že jsme pobyt zvládli a užili si ho.

Pobyt jsme společně zakončili mší svatou na zahradě, protože do kaple jsme se všichni nevešli. Děkujeme i P. Jirkovi, že za námi přijel a duchovně nás posílil na cestu domů.

Dá-li Pán, budeme se těšit na další společné setkání.

Soňa Cvešperová, účastnice pobytu

54 queries in 0,590 seconds. From 34.239.158.223