Podzimní tábor SHOWTIME

Vyvěšeno: 29. 11. 2021 v 09:18
Card image cap

Letošní podzimní tábor měl název SHOWTIME. Celým táborem nás provedli dva moderátoři Berta a Josefín. Po celý tábor byly před nás stavěny nejrůznější úkoly a výzvy v podobě různých známých televizních show.

Například show MasterChef, kde jsme měli za úkol nejprve získat suroviny a uvařit co nejlepší jídlo v kotlíku, které pak porota hodnotila. Další show měla název Amazing Race, jejíž cílem bylo dostat se po trojicích z určitého místa zpět do tábora. Po cestě jsme ještě plnili nejrůznější úkoly, které nám mohly cestu zjednodušit, nebo zkomplikovat. Nakonec nám ještě někdo unesl naši moderátorku Bertu! Vydali jsme se po stopách a jejího únosce nakonec nalezli v show Jak se staví sen. V noci jsme potom přepadli doupě únosců, zachránili Bertu ze zajetí a únoscům dali co pro to!

Během každé show jsme si zahráli plno zábavných her. Od nejrůznějších běhacích her až po luštění šifer. Denně jsme si díky kuchařům vychutnávali výborné jídlo. Každovečerní modlitba a rituál nám pomohli zreflektovat den a taky byl prostor říct si pár milých slov. Myslím si, že jsme si všichni tábor užili naplno. 

Anička B.

54 queries in 0,735 seconds. From 3.235.172.123