Podzimní tábor Oratoře na ulici

Vyvěšeno: 7. 11. 2019 v 17:48
Card image cap

Naše středisko pořádalo ve dnech 29. a 30.10 příměstský tábor pro děti z ubytovny Hulvácká 8. Zúčastnilo se jich 13 a společně jsme zažili spoustu zábavy!!!

Program byl velmi pestrý: první den jsme vyrazili na Mauglího stezku v Bohumíně. Mauglího stezka je středně velké, volně dostupné lanové centrum pro děti. Kromě lanových atrakcí obsahuje dopravní hřiště a klece se zvířaty, např. s pávy a kozami. Děti si užili nejen lanové centrum, ve kterém si hrály, ale i samotnou cestu vlakem. Uměly si užít každou minutu dne.

        
Druhý den se nám rovněž vyvedl, jeho část jsme strávili v prostorách střediska volného času na Volgogradské v Zábřehu. Toto středisko má spoustu průlezek, na kterých se děti vyřádily, poté jsme hráli společenské hry a v teple jsme se připravovali na další část programu – pouštění draků. Pro tuto aktivitu nám vyšlo vstříc i počasí, neboť se během aktivit oteplilo a foukal příjemný vítr. Společně jsme vyšli na louku nedaleko střediska, kde jsme pouštěli 4 draky. Tato aktivita děti obzvlášť bavila a vůbec nechtěly přestat. Tímto jsme ukončili náš příměstský tábor a odvedli děti domů.    


Oba dva dny jsme strávili pohodově, děti byly spokojené, a to je nejdůležitější.

52 queries in 0,852 seconds. From 44.200.140.218