Podzimní tábor 2022

Vyvěšeno: 5. 12. 2022 v 18:01
Card image cap

Letošní podzimní prázdniny jsme trávili netradičně v Hodoňovicích místo Ostravy, kde nás v rámci Vaječného Institutu Výzkumu Vajec čekalo nejedno překvapení. Na táboře jsme si při denních hrách i nočních bojovkách užívali krás velkoměsta a nebáli jsme se vyrazit do vyhlášeného vaječného kraje – Lichnova, kde nás čekalo vřelé přijetí i noční halloweenské bludiště. A jak náš tábor probíhal z pohledu účastníků? Přečtěte si odbornou recenzi jednoho z našich účastníků: 

Recenze uznávaného kritika táborů – Pavla Zemana

Na salesiánské tábory jsem se dostal přes mého kamaráda, který jezdil na podzimky. Bral jsem to jako výplň jednoho roku, kdy jsem nemohl kvůli věku na jiný tábor. Už ale hned první den letního táboru jsem věděl, že jsem narazil na legální drogu. Občas sice musíte vyjít ze své komfortní zóny, oželet pár hodin spánku, ale výsledný zážitek stojí za to! Můžete se těšit na mladší i starší kamarády, hry v lese, v lomu, v areálu Salesiánského střediska v Hodoňovicích i hry uvnitř budovy. Budete si připadat jako hrdina marvelovky. Čekají vás i super vedoucí, kterým se množství spánku, kvůli účastníkům, pohybuje v záporných hodnotách, napínavé noční hry, kopec srandy a k tomu chutná jídla jako z michelinské restaurace. A věřte mi , že zážitky a dojmy budou tak silné, že při prohlížení sestřihu a fotek z táboru, se nejednomu z účastníků zasteskne po  těchto báječných chvílích. Je to jedinečný tábor, tak neváhej a jeď! 

Pavel – úspěšný absolvent jezení žížaly, brodění v blátě, šesti hodinové hry, plížení v poli, fotbalu dva proti deseti, střílení z pistole a hororové hry.

51 queries in 0,892 seconds. From 44.200.140.218