Podzimky v oratoři

Vyvěšeno: 23. 11. 2022 v 16:07
Card image cap

Poslední říjnový týden a podzimní prázdniny jsme se s dětmi z Oratoře rozhodli trávit aktivně a na vzduchu, a to příměstským táborem.

Ve středu naše cesta vedla téměř na samotný okraj Ostravy – na proskovické louky, kde jsme provětrali létající draky všech velikostní a barev a také si zahráli několik her. Protože počasí přálo pohybu venku, cestu zpátky jsme si zpříjemnili procházkou, a tak jsme namísto komplikované trasy autobusem a tramvají došli pěšky až do Výškovic, odkud nás nás na Bosco svezla přímá tramvaj.

I čtvrtek začal aktivně. Celé dopoledne jsme měli možnost užít si luxusní koupání na úplně prázdné Čapkárně, kde dokonce jenom pro nás zapnuli i tobogán! (Snad zveřejnění tohoto faktu nepřivodí odpovědnému zaměstnanci nějaké problémy.) A protože pohyb, zejména pak ten ve vodě, velmi unavuje, zakotvila následně naše výprava v nedalekých Komenského sadech, kde každý navázal odpočinkem dle vlastního gusta – piknikem, flákáním se na houpacích sítích, testováním rovnováhy na slackline nebo dokonce i opičími kousky na akrobatické šále.

Troufám si tvrdit, že jsme si společně strávené dny všichni užili a už těšíme se na další takovou akci!

54 queries in 0,557 seconds. From 34.239.158.223