Salesiánské letní tábory 2023

Vyvěšeno: 12. 3. 2023 v 11:02
Card image cap

Milí rodiče, účastníci a příznivci Bosco letních táborů, přijměte pozvání na salesiánské letní tábory 2023. Stejně jako loni Vám rádi nabídneme tři tábory pro holky i kluky ve věku 3 – 7 let, 8 – 12 let a 13 – 16 let. Na jaké tábory se mohou Vaše děti letos těšit?

Země nikoho – Staň se i Ty na 10 dní součástí Země nikoho. Světa, kde přežijí jen ti nejsilnější, kde nic není nemožné a kde korunu může získat jen jeden. Pojeď s námi a zažij na vlastní kůži neopakovatelné dobrodružství, kde se bez meče a svých věrných přátel neobejdeš. Pokud je ti 13 – 16 let a výzvy ti nejsou cizí, neváhej a přihlas se na tento tábor. 

Tak zní anotace tábora pro starší kluky i holky ve věku 13 – 16 let a to v termínu 7. – 16. 7. 2023. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Jakuba Macoška.

Přihláška ke stažení zde

Wu-tchaj-šan  – “O Wu-tchaj-šan existuje spousta legend a pověstí a v každé legendě se ukrývá malé tajemství. Přidej se k nám a poznejme pravdu, jež legenda o hoře Wu-tchaj-šan skrývá. Pokud je ti 8 – 12 let, pojeď s námi na letní tábor a staň se detektivem, který záhady odkrývá.”

Tak zní anotace tábora pro mladší kluky i holky ve věku 8 – 12 let a to v termínu 17. – 24. 7. 2023. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením Terezy Lyčkové a Václava Lipinského.

Přihláška ke stažení zde

Malošci Dona Bosca (příměstský tábor) – “V rámci letního příměstského tábora pro malošky se budeme snažit naplnit dny celodenními i půldenními výlety v Ostravě i okolí.  Děti se také mohou těšit na odpolední dílničky, kolektivní hry i závěrečné opékání s rodiči.“

Tak zní anotace příměstského tábora pro nejmladší děti, kluky i holky ve věku 3 – 7 let a to v termínu 21. – 25. 8. 2023. Tábor proběhne ve středisku Don Bosco Ostrava, pod vedením hlavního vedoucí Terezie Červené.

Přihláška ke stažení zde

Pevně věříme, že i letos tábory přispějí nejen ke kvalitně stráveným prázdninám, ale že v rámci  táborů podpoříme osobnostní i sociální rozvoj každého z účastníků. Kapacita táborů je vzhledem k rodinnému charakteru omezena. Prosíme Vás o pečlivé přečtení informací v přihlášce, tak abychom předešli zbytečným komplikacím.

Ohledně přijetí přihlášky či platby za letní tábor, Vás budou hlavní vedoucí emailem informovat. Pokud Vám potvrzení přijetí do čtrnácti dnů nedorazí, kontaktuje hlavního vedoucího (potvrzení zaplacení může dorazit později – výpis střediskového účtu není vedoucím automaticky k dispozici). S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Naše táborové týmy se na vaše ratolesti již teď těší!

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Mgr. Jakub Macošek, vedoucí programu tábory

53 queries in 2,777 seconds. From 34.239.151.124