Just do it! „UNDERGROUND“

Vyvěšeno: 17. 12. 2019 v 19:54
Card image cap

Po delší odmlce proběhla opět další víkendovka JUST DO IT, tentokrát s podzemní tématikou. Jak celá akce proběhla a jak ji viděli samotní účastníci? Přečtěte si níže. 🙂

„Náš výlet bych přirovnala k pobytu v lázních. Začínalo to bahenními koupelemi, pokračovalo plaváním v podzemních vodách a kamennými masážemi. Nebýt této akce, asi bych se k takovému extrému, jakým je čtyřhodinové plazení se úzkými uličkami Suchdolského horního ponoru a spaní v jeskyni, neodhodlala.

Akce JUST DO IT začala v pátek, kdy jsme vzdálenost Ostrava -> Brno ujeli téměř nadzvukovou rychlostí. Poznali jsme okolí i srdce Stránské skály, zahráli večerní hru ve světle svíček a následoval zasloužený spánek po vzoru našich dávných předků v temné a chladné  jeskyni.

Další den jsme pod vedením známého speleologa Richarda Boudy prozkoumali Suchdolský horní ponor s krásnou krápníkovou výzdobou a propastmi. Byl to intenzivní zážitek, na který nikdy nezapomenu.

Poznala jsem spoustu úžasných lidí, prošla zajímavá místa a myslím, že hranice toho, co zvládnu, se mi o dost posunuly. Prostě to stálo za to!“

Zuzana Zdařilová

52 queries in 0,856 seconds. From 44.200.140.218