JUST DO IT – Sunrise

Vyvěšeno: 20. 12. 2022 v 14:02
Card image cap

Just do it začalo ve středu 16.11. ve středisku Don Bosco. Po tom, co všichni dorazili, se hrálo pár seznamovacích her, abychom se navzájem poznali a vytvořili příjemnou atmosféru. Pak jsme se všichni přemístili do zasedačky, kde jsme si ukázali a připomněli úplně první Just do it a taky některé z minulých roků.

Jakmile tento program skončil dostali jsme ještě instrukce k výšlapu na Lysou. Nebylo by to však Just do it bez úkolů i na cestu, za které pak byly body. Kolem asi 23:00 se rozdělila velká skupina lidí na spáče a na blázny, kteří spát nešli, ale hráli místo toho různé hry.

O půl třetí ráno jsme se zase všichni sešli a vyrazili auty po skupinkách směr Lysá hora. Všechna auta s účastníky se sešla na parkovišti, a tak jsme nasadili čepice, zapnuli bundy, rozsvítili baterky a vyrazili do mírně nepříznivého počasí. Hned na začátku se celá skupina automaticky rozdělila do menších skupinek. Rozdělit jsme se mohli, jak jsme chtěli. Jedinou podmínkou bylo jít alespoň ve dvojici. Na výstup jsme měli asi kolem tří hodin. Do tohoto limitu to všichni stihli, dokonce i ti, kteří plnili všechny úkoly, jako například celou cestu nést co nejtěžší kámen, každou půlhodinu udělat 10 kliků a vyfotit se, 30 minut v kuse mlčet atd.

Hlavním cílem bylo vystoupat na vrchol a užít si východ slunce. Bylo však zataženo a mlha, takže jsme se jen společně vyfotili a vyrazili zpátky dolů na parkoviště. Auty jsme zpátky dorazili do střediska, kde už se jen vyhodnotily splněné úkoly a vyhlásili výherci.

Adéla K.

51 queries in 0,832 seconds. From 216.244.66.230