City 17

Vyvěšeno: 11. 3. 2020 v 15:11
Card image cap

Ač do léta je ještě daleko, přijměte pozvání na letošní letní tábor pro starší – City 17.

Pokud máš dostatek odvahy a odhodlání, je ti 13 – 16 let, neváhej a pojeď letos s námi. Čeká nás dobrodružství v daleké budoucnosti, kde svět tak, jak ho známe, je již pouze pěknou vzpomínkou. Celých 10 dní budeme čelit výzvám necivilizovaného světa, ve kterém nás čeká nepřeberné množství úkolů a zkoušek, které nás prověří.” 

Tak zní anotace tábora pro starší kluky i holky ve věku 13 – 16 let a to v termínu 8. – 17. 7. 2020. Tábor proběhne v Hodoňovicích u Bašky, pod vedením hlavního vedoucího Jakuba Macoška.

V rámci letního tábora pro starší se snažíme o nabitý program, který je plný akčních, zábavných, kreativních i duchovních aktivit. Rádi zařazujeme aktivity postavené na zážitkové pedagogice, kde mají účastníci možnost překonávat sami sebe prostřednictvím rozličných výzev. Pravidelnou výzvou tábora je také menší puťák, jehož součástí je spaní pod hvězdami. Nejdůležitější je však pro nás vytvářet bezpečné prostředí, které je založené na důvěře a individuálním přístupu, ve kterém se děti i vedoucí cítí dobře.

Přihlášku včetně všech podstatných informací  naleznete zde.

Náš táborový tým se na vaše ratolesti již teď těší!

52 queries in 0,891 seconds. From 44.200.140.218