City 17

Vyvěšeno: 11. 8. 2020 v 13:34
Card image cap

Jak nakonec dopadl letní tábor City 17, v rámci kterého jsme se na 10 dní stali součástí nepředvídatelného světa post-apokalyptické budoucnosti? Počtěte si níže. 😉

Téměř hned po příjezdu na nádraží Pržno nás dějová linka přenesla do světa plného nebezpečí, antilionů a headcrabů – potvor, které se přisávají lidem na hlavy a mění je na zombíky. Na základě dopisu od S.J.V.Z. – odbojové skupiny přeživších – jsme se rozdělili do skupin Sever, Jih, Východ a Západ. Každá skupina se následně vydala po svém, do nehostinné pustiny postapokalyptického světa, kde jsme se následně dozvěděli více informací o situaci, ve které jsme se ocitli.  Zjistili jsme, jak to všechno je s mimozemskou civilizací Combine, která nás ovládá a zamořuje naši zemi headcraby a dalšími příšerami, a také o magnalitu, který pro ně musíme těžit a jehož zásoby se čím dál rychleji ztenčují. Večer nás potom čekal kmenový oheň, kde se sešly všechny čtyři skupinky a vzájemně se pomocí krátkých vystoupení představily.

Rychle jsme zjistili, že abychom mohli svrhnout nadvládu civilizace Combine, musíme zničit intergalaktický lokalizátor, který se nachází někde v naší galaxii a umožňuje Combinu otevírat portály s příšerami. Naším cílem se tedy stalo postavit raketu, která by tento lokalizátor vypátrala a zničila. První pokus o vypuštění rakety bohužel selhal a zásoby magnalitu byly čím dál menší.  Celé naše snažení se ovšem nelíbilo policii Combine, takže jsme jednoho rána, ihned po vyslechnutí zprávy, že na nás útočí, rychle sbalili batohy a vyrazili na cestu. Snažili jsme se navázat kontakt s obchodníkem se zbraněmi, abychom se ozbrojili a mohli dobít naši základnu zpět. Po dlouhém a náročném boji jsme zvítězili. Nějakou dobu poté byli ovšem čtyři z nás uneseni policií a vyslýcháni, což znamenalo, že jsme museli rychle najít náhradní řešení, kterým bychom uklidnili policii. Tímto řešením se ukázalo býti nalezení chemické sloučeniny s téměř srovnatelnými vlastnostmi jako má magnalit, kterou bychom mohli obelhat Combine a získat další roky na vytvoření strategie, kterou by se podařilo osvobodit Zemi. Na chvíli jsme mysleli, že toto bude jediný výsledek, kterého dosáhneme, ale nakonec se nám po obdržení nových informací a dlouhém, předlouhém boji podařilo pomoci vědcům a odpálit raketu, která zničila lokalizátor a oprostila Zemi od nadvlády Combinu.

Tábor byl náš poslední v roli účastníků a my si ho budeme pamatovat!

Vaše legendární duo Sabinka&Maruška

52 queries in 0,939 seconds. From 44.200.140.218