Akademie 2019

Vyvěšeno: 1. 2. 2019 v 10:39
Card image cap

Ve středu 30. ledna proběhla v našem středisku, jako každý rok, akce Akademie k příležitosti oslavy sv. Dona Bosca, zakladatele salesiánského díla. Tento rok měla Akademie podtitul „Vydoluj ze sebe to nejlepší!!!“.

Jako je uhlí součástí Ostravy, tak jsou také děti součástí našeho střediska, proto pro ně a jejich dolování vytvořili pedagogové a salesiáni vhodný program plný soutěžení a představení. Program byl rozdělen do několika částí. V hlavní části Akademie soutěžilo několik týmů složených z dětí. Děti musely plnit úkoly zaměřené na vzájemnou kooperaci, znalosti Ostravy jako prostředí, odhad a paměť. Pro nejlepší z týmů byla připravena i malá odměna. Mezi jednotlivé části programu byly včleněny hudební a taneční výstupy. Všichni si měli možnost zazpívat známé křesťanské písně a podívat se na tradiční romské tance nacvičené dětmi z našich kroužků.

Akademie se zúčastnili také zástupci Magistrátu města Ostravy, které nás dlouhodobě podporuje. Další Akademie se bude konat na konci školního roku a už teď vymýšlíme nový a kreativní program, který by si děti i rodiče spolu s námi užili.

51 queries in 0,840 seconds. From 44.200.140.218