Velikonoční programy pro školy

Jarní počasí už nám přeje. Denního světla přibývá. Velikonoce se blíží. To vše přispívá i k milé a srdečné atmosféře během Velikonočních programů pro žáky ze základních škol.

Výzva!

Výzva! Tak zní název několika měsíčního projektu, který má směřovat ke všem ve věku 15 -25, kteří mají zájem hecnout se a jít splnit občas nějakou tu výzvu.

previous arrownext arrow
Slider

Nejnovější články

<a href='https://www.boscoostrava.cz/majova-pro-deti-a-rodice/' title='Májová pro děti a rodiče'>Májová pro děti a rodiče</a>

V neděli 12. května byla v našem kostele po mši svaté májová pobožnost pro děti a rodiče. Měli jsme možnost vyslechnout zpívané litanie, úryvek z evangelia o zvěstování, působení Panny Marie v životě sv. Dona Boska s hledáním dílků obrázku dětmi. Velká škoda je jen to, že se vše mělo odehrávat ve venkovním prostoru s okrasnou zahradou, ale vzhledem k vytrvalému dešti jsme byli nakonec u mariánského oltáře v kostele. Tak snad v příštím roce.

(Pokračování textu…)
<a href='https://www.boscoostrava.cz/varhani-koncert/' title='Varhaní koncert'>Varhaní koncert</a>

Srdečně Vás všechny milovníky varhanní hudby zveme do našeho kostela sv. Josefa (Don Bosko) v Ostravě na Vítkovické 28. Koncert bude v pátek 26.4.2019 po mši svaté v 17:30 hodin.

(Pokračování textu…)
<a href='https://www.boscoostrava.cz/den-romu-2019/' title='Den Romů 2019'>Den Romů 2019</a>

V salesiánském středisku mládeže probíhal 8. dubna netradiční program díky události, která se před mnoha lety právě v tento den stala. V roce 1971 proběhla mezinárodní konference, na které se řešily otázky týkající se romského etnika. Od té doby se celosvětově 8. duben uznává jako Den Romů.

(Pokračování textu…)
<a href='https://www.boscoostrava.cz/velikonocni-programy-pro-skoly/' title='Velikonoční programy pro školy'>Velikonoční programy pro školy</a>

Jarní počasí už nám přeje. Denního světla přibývá. Velikonoce se blíží. To vše přispívá i k milé a srdečné atmosféře během Velikonočních programů pro žáky ze základních škol. Tyto probíhají v našem salesiánském středisku každý den dopoledne po dva týdny.

(Pokračování textu…)
69 queries in 1,014 seconds. From 18.212.83.37 --ID--: