3. animátorský víkend pro táborové vedoucí

Vyvěšeno: 21. 3. 2022 v 09:35
Card image cap

S končící zimou se už naplno rozjela příprava letních táborů. Proto se 25. – 27. února v rámci 3. animátorského víkendu setkali v Don Boscu nejen animátoři, kteří jsou členy táborových týmů, ale také ostatní táboroví vedoucí.

Letos poprvé se sešly tři táborové týmy – tým vedoucích mladšího tábora (8 – 12 let), staršího tábora (13 – 16 let) a nově také tým příměstského tábora pro nejmenší děti z farnosti (4 – 8 let). Cílem setkání je vzájemně se poznat a obohatit o táborové zkušenosti, diskutovat nad tématy, na které bohužel během příprav nezbývá moc času, a také stmelit kolektiv. Proto i program byl připraven tak, aby se vedoucí obohatili o nové dovednosti a zároveň měli prostor pro sebe navzájem. Tentokrát jsme zamýšleli nad tím, jak připravit ,,témátko“, jaké je jeho místo v táborovém programu a zda je vůbec vhodné pro všechny věkové skupiny. V druhé části jsme se věnovali přístupu k motivační části her.

Je velice dobře, že se po dvouleté přestávce víkend realizoval. Při závěrečném hodnocení zaznívala od účastníků spokojenost, proto všichni pevně věří, že se plody víkendu projeví na letních táborech a že je ocení především ti, pro které to děláme, malí i velcí táborníci.

55 queries in 0,559 seconds. From 3.235.172.123